KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 15707171
nr 1570 7171
Färgkrita
Oidentifierad konstnär. Modell, Monogramsignerad, daterad -59. Bildmått: 21x31 cm, yttermått inklusive ram: 34x44 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 18:07:10
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr